|   mapa strony   |   kontakt   |
Brak zainstalowanej wtyczki Adobe Flash Player!

Pobierz wtyczkę Adobe Flash Player

Witamy na stronie
 

Aktualności

Obchody Dnia Patrona i ślubowanie uczniów klas pierwszych

17.10.2017

W dniu 10 października 2017 r. odbyły się pierwsze w naszej szkole uroczyste obchody Dnia Patrona połączone ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych.

Uroczystości rozpoczął  układ taneczny naszych uczniów do muzyki Poloneza a-moll Michała Kleofasa Ogińskiego. O życiu i twórczości patrona opowiedziała nam Pani Magdalena Łach. Pierwszoklasiści wykazali się błyskotliwością, odpowiadając w quizie na temat księcia Ogińskiego na wszystkie zadane pytania. Uroczystości Dnia Patrona zakończyła recytacja wiersza pt. „O miechowskiej szkole muzycznej” autorstwa naszego nauczyciela – Jarosława Burgieła.

W dalszej części święta szkoły odbyła się ceremonia ślubowania pierwszoklasistów i pasowania ich na uczniów szkoły kluczem wiolinowym.

Od momentu wejścia w szkolne progi tworzycie razem z nami wielką szkolną rodzinę (…)  My starsi uczniowie wyciągniemy do Was pomocną dłoń. Zawsze możecie skorzystać z naszych rad i pomocy, zwracać się do nas ze wszystkimi trudnymi sprawami. Uśmiechnijcie się, bo w naszej szkole jest przyjemnie, miło i radośnie.”– tak witał nowo przyjętych Samorząd Uczniowski.

Całą imprezę uświetnił koncert w wykonaniu naszych uczniów.
 

Więcej zdjęć w naszej galerii!


Informacja

07.10.2017

Dyrekcja PSM I st. im. M. K. Ogińskiego w Miechowie uprzejmie informuje, że 13-14 października br. (piątek, sobota) są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych!

 


 

Zapraszamy na obchody Dnia Patrona i ślubowanie uczniów klas pierwszych

04.10.2017

Dyrekcja PSM I st. im. M. K. Ogińskiego w Miechowie serdecznie zaprasza na obchody Dnia Patrona i ślubowanie uczniów klas pierwszych. Uroczystość odbędzie się dnia 10 października o godz. 1500 w auli szkoły.