|   mapa strony   |   kontakt   |
Brak zainstalowanej wtyczki Adobe Flash Player!

Pobierz wtyczkę Adobe Flash Player

"Magiczna" zabawa karnawałowa...

15.02.2020

14 lutego, a więc w święto zakochanych czyli „Walentynki”, odbyła się w naszej szkole muzycznej zabawa karnawałowa! Jest to bez wątpienia najbardziej wyczekiwana impreza w ciągu całego roku szkolnego i żadna inna dyskoteka nie może się z nią równać! Uczniowie już od pierwszej piosenki ochoczo ruszyli do tańca. Wszyscy uśmiechnięci, w świetnych nastrojach tańczyli i szaleli na parkiecie. W chwilach odpoczynku czekała na nich zdrowa żywność na biało nakrytym stole ozdobionym serduszkami walentynkowymi. Nie zabrakło różnorakich owoców, soków oraz smacznej wody mineralnej z mięta i cytryną. Oczywiście była też niespodzianka, na którą z niecierpliwością czekali wszyscy. Był to iluzjonista, którego sztuczki nie tylko zaskoczyły wielu, ale także rozbawiły na całego. Zabawa zakończyła się o 20 i wszyscy uczestnicy wrócili do domu radośni i pełni wrażeń.
 


 

W dniu 5 grudnia 2017r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w imprezie charytatywnej "Mikołajki 2017 w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 4 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie". Uroczystość uświetnili wykonując kolędy i pastorałki.
Dyrekcja Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Michała Kleofasa Ogińskiego w Miechowie uprzejmie informuje, że 6 stycznia br. (sobota) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych! 👍🤸‍♂️🎹
 
« inne aktualności