|   mapa strony   |   kontakt   |
Brak zainstalowanej wtyczki Adobe Flash Player!

Pobierz wtyczkę Adobe Flash Player

Aktualności


Pokaż aktualności z roku:

Audycja z udziałem uczniów klasy organów Pana Pawła Szywalskiego

15.06.2019

W dniu 14.06.2019 r. w sali Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. F. Chopina w Krakowie odbyła się audycja z udziałem uczniów klasy organów Pana Pawła Szywalskiego.
Swój program egzaminacyjny zaprezentowali: Amelia Trela oraz Bartosz Adamek.
 

Serdecznie gratulujemy występu!


 

II miejsce w XXIII Wojewódzkim Przeglądzie Gitarowym w Krakowie

10.06.2019

W dniu 8 czerwca 2019 r. Julia Ziemnicka uczennica klasy gitary pani Jolanty Sojki zdobyła II miejsce w XXIII Wojewódzkim Przeglądzie Gitarowym w Krakowie, organizator : Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie
 

Serdecznie gratulujemy!


 

Orły Edukacji 2019!

24.05.2019

Miło nam poinformować, że Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Michała Kleofasa Ogińskiego w Miechowie została laureatem „Orłów Edukacji 2019”, wyprzedzając jednocześnie 80 tysięcy innych firm w Polsce. Nasza szkoła dołączyła do grona liderów branży edukacyjnej wyznaczających właściwy kierunek, stawiających na rozwój i podnoszenie kwalifikacji.

Organizatorem konkursu jest firma Beautiful Company, której ideą jest wyróżnienie najlepszych firm w Polsce. Logo Orłów ma się kojarzyć z jakością oraz zadowoleniem uczniów, bo właśnie dzięki ich pozytywnym opiniom i ocenom w Internecie nasza szkoła może poszczycić się tym sukcesem i wyróżnieniem. Pod tym linkiem można zapoznać się z naszą oceną: https://bit.ly/2Iu2W48.
 


 

Wyróżnienie II stopnia w V Świątnickich Konfrontacjach Gitarowych

15.05.2019

W dniu 10 maja 2019 r. uczennica klasy gitary Julia Ziemnicka przygotowana przez Panią Jolantę Sojkę otzrymała wyróżnienie II stopnia w V Świątnickich Konfrontacjach Gitarowych.
 

Serdecznie gratulujemy!
 

Wyróżnienie w IV Wojewódzkim Konkursie Uczniów Klas Instrumentów Smyczkowych

13.05.2019

W dniu 13 maja 2019 r. uczennica klasy wiolonczeli Emilia Sakłak przygotowana przez Panią Ildiko Franków otrzymała  wyróżnienie w IV Wojewódzkim Konkursie Uczniów Klas Instrumentów Smyczkowych szkół muzycznych I stopnia w Kielcach. Akompaniowała pani Sylwia Kwiecińska-Łatak 
 

Serdecznie gratulujemy!


 

II miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Uczniów Klas Instrumentów Smyczkowych

13.05.2019

W dniu 13 maja 2019 r. uczennica klasy skrzypiec Sandra Wieczorek przygotowana przez Panią Joannę Sznajder zdobyła  II miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Uczniów Klas Instrumentów Smyczkowych szkół muzycznych I stopnia w Kielcach. Akompaniowała pani Sylwia Kwiecińska-Łatak.  
 

Serdecznie gratulujemy!


 

Wyróżnienie w V Międzyszkolnym Konkursie „Moja muzyka jest we mnie” Skawina 2019

10.05.2019

W dniu 9 maja 2019 r. uczeń klasy fletu Marcel Podgórski  przygotowany przez Panią Małgorzatę Gadochę  otrzymał wyróżnienie w V Międzyszkolnym Konkursie „Moja muzyka jest we mnie” Skawina 2019. Akompaniowała pani Magdalena Miezin.
 

Serdecznie gratulujemy!