|   mapa strony   |   kontakt   |
Brak zainstalowanej wtyczki Adobe Flash Player!

Pobierz wtyczkę Adobe Flash Player

Osiągnięcia uczniów

Rok szkolny 2018/2019


  • Maciej Golec (uczeń V klasy gitary Jarosława Burgieła) – wyróżnienie w XII Mikołajkowym Konkursie Gitarowym dla dzieci w Rybniku.
  • Marcel Podgórski (uczeń IV klasy fletu Małgorzaty Gadochy) – wyróżnienie w XVII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie.



 

Rok szkolny 2017/2018


  • Julia Ziemnicka  (uczennica III klasy J. Sojki) – II wyróżnienie w  XXII Wojewódzkim Przeglądzie Gitarowym w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie. – 9.06.2018 r.
  • Emilia Werys (uczennica II klasy fortepianu Magdaleny Łach) – wyróżnienie w II Konkursie "Moja muzyka jest we mnie" w Skawinie. – 23.05.2018 r.
  • Agata Fugat (uczennica VI klasy fortepianu Magdaleny Łach) – wyróżnienie w II Konkursie "Moja muzyka jest we mnie" w Skawinie. – 23.05.2018 r.
  • Trio w składzie: Marcel Podgórski, Paulina Stochel, Patrycja Fijor  (przyg. Dominik Klimczak) – wyróżnienie w II Konkursie Zespołów Instrumentów Dętych Drewnianych „Konsonans”  w Miechowie – 16.05.2018 r.
  • Agata Fugat (uczennica VI klasy fortepianu Magdaleny Łach) – III miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym “Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowej – 24.04.2018 r.
  • Emilia Werys (uczennica II klasy fortepianu Magdaleny Łach) – III miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym “Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowej – 24.04.2018 r.
  • Maciej Golec (uczeń V klasy gitary Jarosława Burgieła) – II miejsce w XIX Ogólnopolskim Konkursie Młodych Skrzypków, Wiolonczelistów i Gitarzystów – 12.04. 2018 r.
  • Wiktoria Mendak (uczennica IV klasy oboju Andrzeja Łukaszka) – III miejsce w XXVI Poznańskim Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych – 10.03.2018 r.
  • Wiktoria Mendak (uczennica IV klasy oboju Andrzeja Łukaszka) – III miejsce w IV Świętokrzyskim Festiwalu Klas Instrumentów Dętych w Kielcach – 9.03.2018 r.
  • Marcel Podgórski (uczeń III klasy fletu Małgorzaty Gadochy) – wyróżnienie w X Konfrontacjach Instrumentów Dętych w Nowym Targu – 8.03.2018 r.
  • Wiktoria Mendak (uczennica IV klasy oboju Andrzeja Łukaszka) – wyróżnienie w X Konfrontacjach Instrumentów Dętych w Nowym Targu – 8.03.2018 r.
  • Duet  fortepianowy w składzie: Joanna Gajos, Daria Kołodziej  (przyg. Anna Macheta) – III miejsce w IV Konkursie Zespołów Fortepianowych  „ Na cztery ręce i więcej” w Miechowie – 5.02.2018 r.
  • Duet fortepianowy w składzie: Julia Mikołajczyk, Sebastian Duda (przyg. Alina Majewicz) – III miejsce w IV Konkursie Zespołów Fortepianowych  „Na cztery ręce i więcej” w Miechowie – 5.02.2018 r.
  • Marcel Podgórski (uczeń III klasy fletu Małgorzaty Gadochy) – III miejsce w XXIV Konkursie Młodych Instrumentalistów i Kameralistów w Krakowie
  • Marcel Podgórski (uczeń III klasy fletu Małgorzaty Gadochy) – II miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Fletowym w Gdowie



 

Rok szkolny 2016/2017


  • Emilia Werys (uczennica II klasy fortepianu Magdaleny Łach) – tytuł Super Mistrza w III Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym „I pierwszak może być mistrzem” w Warszawie
  • Weronika Jędral (uczennica III klasy O. Wójcik) – wyróżnienie w XXI Małopolskim Przeglądzie Gitarowym w Krakowie
  • Gabriela Maślisz (uczennica III klasy O. Wójcik) – wyróżnienie w XXI Małopolskim Przeglądzie Gitarowym w Krakowie
  • Maciej Golec (uczeń IV klasy gitary Artura Piwowarczyka) – wyróżnienie w XXI Małopolskim Przeglądzie Gitarowym w Krakowie
  • Lena Siudak (uczennica II klasy J. Sojki) – wyróżnienie w I Wiosennych Spotkaniach Młodych Gitarzystów w Pruchniku
  • Alicja Nowak (uczennica III klasy J. Sojki) – wyróżnienie w I Wiosennych Spotkaniach Młodych Gitarzystów w Pruchniku
  • Marcel Podgórski (uczeń II  klasy fletu Małgorzaty Gadochy) – III miejsce w I Gorlickim Konkursie Instrumentów Dętych
  • Wiktoria Mendak (uczennica III klasy oboju Andrzeja Łukaszka) – II miejsce w  Wojewódzkich Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych w Kielcach
  • Alicja Gawron  (uczennica I klasy oboju Andrzeja Łukaszka) – III miejsce w  Wojewódzkich Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych w Kielcach
  • Marcel Podgórski (uczeń II  klasy fletu Małgorzaty Gadochy) – III miejsce w Wojewódzkich Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych w Kielcach
  • Beata Ciosek (uczennica II  klasy fletu Małgorzaty Gadochy) – wyróżnienie w Wojewódzkich Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych w Kielcach
  • Julita Nowak (uczennica VI  klasy fletu Małgorzaty Gadochy) - wyróżnienie w Wojewódzkich Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych w Kielcach
  • Marcel Podgórski (uczeń II  klasy fletu Małgorzaty Gadochy) – wyróżnienie w Regionalnych Przesłuchaniach CEA w Nowym Targu.
  • Sebastian Duda (uczeń V klasy fortepianu Aliny Majewicz) – wyróżnienie w XX Małopolskim Konkursie Pianistycznym im. I.J. Paderewskiego o zasięgu ogólnopolskim dla uczniów społecznych ognisk muzycznych i szkół muzycznych I stopnia w Tuchowie.
  • Maciej Golec (uczeń IV klasy gitary Artura Piwowarczyka) – wyróżnienie w X Mikołajkowym Konkursie Gitarowym dla dzieci w Rybniku.
  • Wiktoria Mendak (uczennica III klasy oboju Andrzeja Łukaszka) – wyróżnienie w II Pomorskim Festiwalu Obojowym w Gdyni.



 

Rok szkolny 2015/2016


  • Trio fortepianowe w składzie: Julia Grela, Piotr Duda, Mateusz Gregorczyk (przyg. Anna Macheta) – I miejsce w V Małopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych w Gdowie.
  • Sebastian Duda (uczeń IV klasy fortepianu Aliny Majewicz) – wyróżnienie w XXXIV Konkursie Młodych Pianistów „Nad Kamienną 2016” w Skarżysku Kamiennej.
  • Joanna Gajos (uczennica II klasy fortepianu Anny Machety) – III miejsce w VI Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym “Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowej.
  • Joanna Gajos (uczennica II klasy fortepianu Anny Machety) – wyróżnienie I stopnia w IX Międzyregionalnym Przeglądzie Fortepianowym Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w klasach I-III – “Lubaczowskie Impresje Muzyczne”.
  • Piotr Stachura (uczeń IV klasy oboju Andrzeja Łukaszka) – wyróżnienie w III Świętokrzyskim Festiwalu Instrumentów Dętych Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w Kielcach.
  • Julia Drożniak (uczennica III klasy fletu Małgorzaty Gadochy) – wyróżnienie w III Świętokrzyskim Festiwalu Instrumentów Dętych Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w Kielcach.
  • Piotr Stachura (uczeń IV klasy oboju Andrzeja Łukaszka) – II miejsce w IX Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I st. Regionu Krakowskiego w Nowym Targu.
  • Katarzyna Reszelewska ( uczennica II klasy klarnetu Dominika Klimczaka) – III miejsce w IX Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I st. Regionu Krakowskiego w Nowym Targu.
  • Patrycja Fijor (uczennica I klasy klarnety Dominika Klimczaka) – wyróżnienie w IX Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I st. Regionu Krakowskiego w Nowym Targu.
  • Joanna Gajos (uczennica II klasy fortepianu Anny Machety) – wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Trzcianie.
  • Maciej Golec (uczeń III klasy gitary Jarosława Burgieła) – wyróżnienie w IX Mikołajkowym Konkursie Gitarowym dla dzieci w Rybniku.
  • Piotr Stachura (uczeń IV klasy oboju Andrzeja Łukaszka) – III miejsce w XV Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie.
  • Joanna Gajos (uczennica II klasy fortepianu Anny Machety) – tytuł Super Mistrza w I Ogólnopolskim Konkursie „I pierwszak może być mistrzem” w Warszawie.



 

Rok szkolny 2014/2015


  • Maciej Golec uczeń II klasy gitary Jarosława Burgieła) – III miejsce w XIX Wojewódzkim Przeglądzie Gitarowym w Krakowie.
  • Piotr Stachura (uczeń III klasy oboju Andrzeja Łukaszka) – III miejsce  w I Ogólnopolskim Konkursie Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Wadowicach.
  • Sebastian Duda (uczeń III klasy fortepianu Aliny Majewicz) – wyróżnienie w XXXIII Konkursie Młodych Pianistów „Nad Kamienną 2015” w Skarżysku Kamiennej.
  • Julia Drożniak (uczennica II klasy fletu Małgorzaty Gadochy) – wyróżnienie I stopnia w Wojewódzkich Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Kielcach.
  • Artur Kozendra (uczeń IV klasy fletu Małgorzaty Gadochy) – wyróżnienie w Wojewódzkich Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Kielcach.
  • Piotr Duda (uczeń III klasy trąbki Przemysława Sokoła) – wyróżnienie w Wojewódzkich Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych  I stopnia w Kielcach.
  • Piotr Stachura (uczeń III klasy oboju Andrzeja Łukaszka) – wyróżnienie I stopnia w Wojewódzkich Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Kielcach.
  • Wiktoria Mendak (uczennica I klasy oboju Andrzeja Łukaszka) – wyróżnienie w Wojewódzkich Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Kielcach.
  • Maciej Golec (uczeń II klasy gitary Jarosława Burgieła) – wyróżnienie w VIII Mikołajkowym Konkursie Gitarowym dla dzieci w Rybniku.



 

Rok szkolny 2013/2014


  • Sebastian Duda (uczeń II klasy fortepianu Aliny Majewicz) – wyróżnienie w VI Chrzanowskich Spotkaniach Młodych Instrumentalistów.
  • Agnieszka Smagłowska (uczennica VI klasy klarnetu Dominika Klimczaka) – I miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych Jupiter 2014 w Krakowie (patronat Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego).
  • Agnieszka Smagłowska (uczennica VI klasy klarnetu Dominika Klimczaka) – III miejsce w II Świętokrzyskim Festiwalu Instrumentów Dętych Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w Kielcach.
  • Piotr Stachura (uczeń II klasy oboju Andrzeja Łukaszka ) – wyróżnienie w II Świętokrzyskim Festiwalu Instrumentów Dętych Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w Kielcach.
  • Piotr Stachura (uczeń II klasy oboju Andrzeja Łukaszka) – III miejsce w VII Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych I st. w Nowym Targu.
  • Agnieszka Smagłowska (uczennica VI klasy klarnetu Dominika Klimczaka) – III miejsce w XXIII Konfrontacjach Instrumentów Dętych w Oławie.
  • Julia Grela (uczennica III klasy saksofonu Eugeniusza Krawczyka) – wyróżnienie w XXIII Konfrontacjach Instrumentów Dętych w Oławie.
  • Antoni Kawecki (przyg. Anna Kalarus) – I miejsce w XII Regionalnym Konkursie Kształcenia Słuchu dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia (patronat Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Antoni Kawecki (uczeń VI klasy fortepianu Anny Machety) – I miejsce w XIX Ogólnopolskim Turnieju Pianistycznym im. Haliny Czerny-Stefańskiej w Żaganiu.



 

Rok szkolny 2012/2013


  • Antoni Kawecki (uczeń VI klasy fortepianu Anny Machety) – I miejsce oraz 2 nagrody specjalne: Nagrodę Dyrektora Muzeum w Rybniku i Nagrodę Rektora Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w IX Ogólnopolskim Forum Młodych Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku (patronat Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Antoni Kawecki (uczeń VI klasy fortepianu Anny Machety) – I miejsce w XIII Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Warszawie.
  • Antoni Kawecki (uczeń VI klasy fortepianu Anny Machety) – wyróżnienie w XII Konkursie Pianistycznym im. H. Czerny –Stefańskiej i L. Stefańskiego w Płocku.
  • Antoni Kawecki (uczeń VI klasy fortepianu Anny Machety) – wyróżnienie w I Konkursie Pianistycznym  dla Dzieci i Młodzieży im. F. Chopina w Warszawie.



 

Rok szkolny 2011/2012


  • Monika Grądkiewicz (uczennica IV klasy Andrzeja Łukaszka) – wyróżnienie w XXXV Konkursie Młodego Muzyka w Szczecinku (patronat Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Antoni Kawecki (uczeń V klasy fortepianu Anny Machety) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im F. Chopina dla Dzieci i Młodzieży w Szafarnii.
  • Antoni Kawecki (uczeń V klasy fortepianu Anny Machety) – II miejsce w Międzynarodowym Podkarpackim Konkursie Chopinowskim w Rzeszowie.
  • Antoni Kawecki (uczeń V klasy fortepianu Anny Machety) – wyróżnienie w XVII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Koninie (patronat Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Monika Grądkiewicz (uczennica IV klasy Andrzeja Łukaszka) – II miejsce w I Świętokrzyskim Festiwalu Instrumentów Dętych Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w Kielcach (patronat Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Agnieszka Smagłowska (uczennica II klasy Dominika Klimczaka) – wyróżnienie w I Świętokrzyskim Festiwalu Instrumentów Dętych Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w Kielcach. (patronat Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Monika Grądkiewicz (uczennica IV klasy Andrzeja Łukaszka) – wyróżnienie w XXI Konfrontacjach Instrumentów Dętych w Oławie.
  • Antoni Kawecki (przyg. Anna Kalarus) – III miejsce w XI Regionalnym Konkursie Kształcenia Słuchu dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia (patronat Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Antoni Kawecki (przyg. Anna Kalarus) – III miejsce w IX Regionalnym Konkursie Czytania Nut Głosem dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia (patronat Dyrektora PWM i Wizytatora Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Antoni Kawecki (uczeń V klasy fortepianu Anny Machety) – I miejsce i Grand Prix w V Międzynarodowym Konkursie Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej Srebrna szybka w Krakowie (patronat Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Antoni Kawecki (uczeń V klasy fortepianu Anny Machety) – II miejsce w VII Konkursie Pianistycznym im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu (patronat Centrum Edukacji Artystycznej).



 

Rok szkolny 2010/2011


  • Antoni Kawecki (uczeń IV klasy fortepianu Anny Machety) – wyróżnienie w XVI Ogólnopolskim Turnieju Pianistycznym w Żaganiu (patronat Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Monika Grądkiewicz (uczennica II klasy Andrzeja Łukaszka) - II miejsce w Wojewódzkich Przesłuchaniach Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Kielcach - kategoria powyżej 13 lat.
  • Antoni Kawecki (uczeń IV klasy fortepianu Anny Machety) – I miejsce oraz Grand Prix IV Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego Dziesięciolatków w Opolu (patronat Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Antoni Kawecki (uczeń IV klasy fortepianu Anny Machety) – I miejsce w V Wiosennych Spotkaniach Pianistycznych w Dębicy (patronat Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Antoni Kawecki (uczeń IV klasy fortepianu Anny Machety) – I miejsce w VIII Międzynarodowym Festiwalu Młodych Pianistów w Głubczycach (patronat Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego).



 

Rok szkolny 2009/2010


  • Antoni Kawecki (uczeń III klasy fortepianu Anny Machety) - I miejsce i Nagroda Specjalna Przewodniczącej Jury za osobowość muzyczną w VII Muzycznych Spotkaniach Najmłodszych Pianistów w Sieradzu.
  • Monika Grądkiewicz (uczennica II klasy Andrzeja Łukaszka) - II miejsce w Wojewódzkich Przesłuchaniach Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Kielcach.
  • Antoni Kawecki (uczeń III klasy fortepianu Anny Machety) – I miejsce i Nagroda Specjalna za najlepsze wykonanie utworu Fryderyka Chopina w III Międzynarodowym Konkursie Młodych Pianistów w Skarżysku Kamiennej (patronat Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Dominika Grzegórzko (uczennica III klasy fortepianu Anny Machety) – wyróżnienie w III Chrzanowskich Spotkaniach Młodych Instumentalistów w Chrzanowie.
  • Antoni Kawecki (uczeń III klasy fortepianu Anny Machety) – II miejsce w Konkursie Pianistycznym „Fryderyk Chopin - w hołdzie narodowi i sztuce” w Wieliczce.



 

Rok szkolny 2008/2009


  • Sandra Leszczyńska (przyg. Anna Kalarus) III miejsce w VI Regionalnym Konkursie Czytania Nut Głosem dla uczniów szkół muzycznych I stopnia (patronat Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Trio „Tre Voci” w składzie: Mateusz Molenda, Kamil Soboń, Aleksandra Ptak (przyg. Anna Macheta) – I miejsce w IV Konkursie Szkół Muzycznych I stopnia „Młody Kameralista” w Starachowicach.
  • Aleksandra Ptak (przyg. Andrzej Mordawski) – wyróżnienie w I etapie V Regionalnego Konkursu z Literatury Muzycznej „Mistrzowskie Przeboje” w Skarżysku Kamiennej (patronat Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Antoni Kawecki (uczeń II klasy fortepianu Anny Machety) – wyróżnienie w I Regionalnym Konkursie Pianistycznym „Mały Pianista” w Myślenicach (patronat Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Dominika Grzegórzko (uczennica II klasy fortepianu Anny Machety) – III miejsce w I Regionalnym Konkursie Pianistycznym „Mały Pianista” w Myślenicach (patronat Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Antoni Kawecki (uczeń II klasy fortepianu Anny Machety) – wyróżnienie w III Chrzanowskich Spotkaniach Młodych Instumentalistów w Chrzanowie.



 

Rok szkolny 2007/2008


  • Gabriela Kawecka (przyg. Anna Kalarus) – II miejsce w VII Regionalnym Konkursie Kształcenia Słuchu dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia (patronat Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Gabriela Kawecka (przyg. Andrzej Mordawski) – II miejsce w IV Regionalnym Konkursie z Literatury Muzycznej „Mistrzowskie Przeboje” w Skarżysku Kamiennej (patronat Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Trio „Tre Voci” w składzie: Gabriela Kawecka, David Kupczyński, Aleksandra Ptak (przyg. Anna Macheta, Dominik Klimczak) – I miejsce i Nagroda Specjalna w XVII Ogólnopolskim Bystrzyckim Konkursie Zespołów Kameralnych w Bystrzycy Kłodzkiej (patronat Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Kamil Soboń ( uczeń II klasy trąbki Przemysława Sokoła) III miejsce w Wojewódzkich Przesłuchaniach uczniów Klas Instrumentów Dętych w Kielcach (patronat Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Mateusz Molenda (uczeń III klasy saksofonu Eugeniusza Krawczyka) – II miejsce w V Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia Regionu krakowskiego w Nowym Targu (patronat Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Weronika Grzelka ( uczennica IV klasy fletu Małgorzaty Gadochy) – wyróżnienie specjalne w II Konkursie Instrumentów Dętych w Krakowie.



 

Rok szkolny 2006/2007


  • Gabriela Kawecka (przyg. Anna Kalarus) – I miejsce w IV Regionalnym Konkursie Czytania Nut Głosem dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia (patronat Dyrektora PWM i Wizytatora Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Piotr Nowak (uczeń II klasy gitary Jarosława Burgieła) – I miejsce w Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary w Tarnowie (patronat Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Hubert Skóra (uczeń IV klasy oboju Andrzeja łukasza) – III miejsce w XVI Konfrontacjach Instumenyów Dętych w Oławie (patronat Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Tomasz Pietrzyk (uczeń IV klasy oboju Andrzeja Łukaszka) – wyróżnienie w XVI Konfrontacjach Instumenyów Dętych w Oławie (patronat Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Trio w składzie: Hubert Skóra, Dawid Kupczyński, Anna Florek (przyg. Anna Macheta, Dominik Klimczak) – I miejsce w III Konkursie Duetów i Zespołów Szkół Muzycznych I stopnia „Młody Kameralista” w Starachowicach.
  • Tomasz Pietrzyk (uczeń IV klasy oboju Andrzeja Łukaszka) – III miejsce w Wojewódzkich Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych w Kielcach (patronat Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Karol Książek (uczeń IV klasy oboju Andrzeja Łukaszka) – wyróżnienie w Wojewódzkich Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych w Kielcach (patronat Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Weronika Grzelka (uczennica III klasy fletu Małgorzaty Gadochy) – II miejsce w Wojewódzkich Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych w Kielcach.



 

Rok szkolny 2005/2006


  • Hubert Skóra (uczeń IV klasy oboju Andrzeja Łukaszka) – I miejsce w IV Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia Regionu krakowskiego w Nowym Targu (patronat Centrum Edukacji Artystycznej).
  • Trio w składzie: Hubert Skóra, Katarzyna Cybuch, Barbara Piszcz wymiennie z Anną Florek (przyg. Anna Macheta, Dominik Klimczak) - III miejsce w II Konkursie Duetów i Zespołów Szkół Muzycznych I stopnia „Młody Kameralista” w Starachowicach.
  • Hubert Skóra (uczeń IV klasy oboju Andrzeja Łukaszka) – I miejsce w Wojewódzkich Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych i Perkusji dla uczniów Szkół muzycznych i stopnia w Kielcach (patronat Centrum Edukacji Artystycznej).



 

Rok szkolny 2010/2011