|   mapa strony   |   kontakt   |
Brak zainstalowanej wtyczki Adobe Flash Player!

Pobierz wtyczkę Adobe Flash Player

Konkursy szkolne

IV KONKURS KOLĘDOWY SEKCJI INSTRUMENTÓW STRUNOWYCH


 

  • I MIEJSCE - Lena Siudak – gitara.
  • II MIEJSCE - Adrianna Gajda - skrzypce.
  • III MIEJSCE - Amelia Grzywnowicz – gitara.
  • WYRÓŻNIENIA - Julia Ziemnicka – gitara i Natalia Ziółko – gitara.
 

 

III KONKURS KOLĘDOWY SEKCJI INSTRUMENTÓW STRUNOWYCH



GRUPA I


  • I MIEJSCE - Emilia Łojewska i Aleksandra Massalska.
  • II MIEJSCE - Martyna Zębala.
  • III MIEJSCE - Helena Kaletka.



GRUPA II


  • I MIEJSCE - Weronika Jędral.
  • II MIEJSCE - Gabriela Maślisz i Patrycja Piec.
  • III MIEJSCE - Mikołaj Stolarski.
  • WYRÓŻNIENIE - Justyna Smagała.
 

 

II KONKURS KOLĘDOWY SEKCJI INSTRUMENTÓW STRUNOWYCH


 

  • I MIEJSCE - Maciej Golec.
  • II MIEJSCEAleksandra Barczyk i Oliwia Tochowicz.
  • III MIEJSCEKarolina Florek i Aleksandra Skóra.
  • WYRÓŻNIENIA - Wiktoria Włodarczyk i Filip Jędrzejewski.
 

 

I KONKURS DUETÓW FORTEPIANOWYCH
„ZAGRAJMY RAZEM”



GRUPA MŁODSZA


  • I MIEJSCE - Milena Graca i Maciej Synowski (przygotowanie M. Miezin).
  • II MIEJSCEAleksander Borowiecki i Kamila Borowiecka (przygotowanie M. Łach).
  • III MIEJSCE - Karolina Górnicka i Amelia Kozieł (przygotowanie M. Łach).
  • WYRÓŻNIENIA - Adrianna Burzyńska i Maria Szczepańska – Chwała (przygotowanie M. Łach).



GRUPA STARSZA


  • I MIEJSCE - Piotr Szlachowski i Przemysław Drdzeń (przygotowanie M. Miezin).
  • II MIEJSCESebastian Duda i Jakub Kłak (przygotowanie A. Majewicz).
  • III MIEJSCE - Weronika Motyczyńska i Mateusz Gregorczyk (przygotowanie A.Macheta).
  • WYRÓŻNIENIA - Bartosz Adamek i Jakub Kłak (przygotowanie A. Majewicz).
 

Plakat wykonany przez ucznia naszej szkoły Amadeusza Gęgotka

 

 

I KONKURS KOLĘDOWY SEKCJI INSTRUMENTÓW STRUNOWYCH



GRUPA MŁODSZA


  • I MIEJSCE - Monika Glaba.
  • II MIEJSCEDaria Czarnecka i Maciej Golec.
  • III MIEJSCEAnita Zawisza.



GRUPA STARSZA


  • I MIEJSCE - Arkadiusz Stachura i Alicja Tochowicz.
  • II MIEJSCEDaria Opałka.
  • III MIEJSCEZuzanna Rams i Dawid Banach.
  • WYRÓŻNIENIADariusz Piwowarski i Mikołaj Skrzyniarz.
 

 

KONKURS KARNAWAŁOWY
„STRUN BUJANIE-SMYKÓW GRANIE”


W KLASACH MŁODSZYCH INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH I GITARY



ROK SZKOLNY 2011/2012


  • I MIEJSCE – Sandra Domagałaskrzypce (klasa Joanny Sznajder).
  • II MIEJSCE – Aneta Gładysz – gitara (klasa Jarosława Burgieła).
  • III MIEJSCEAlicja Gawron – skrzypce(klasa Sławomira Michaldo).
  • WYRÓŻNIENIASebastian Konieczny – gitara (klasa Justyny Dawidowicz), Konstacja Szlosek – skrzypce (klasa Sławomira Michaldo).
  • NAGRODA SPECJALNA ZA STYLISTYKĘ UBIORU WYKONAWCYSandra Domagała.
 

 

KONKURS NA ETIUDĘ
DLA KLAS II/4 ORAZ II/6 i III/6 INSTRUMENTÓW DĘTYCH



ROK SZKOLNY 2015/2016


  • I MIEJSCE - Patrycja Madera – saksofon i Weronika Mendak - obój.
  • II MIEJSCE - Katarzyna Reszelewska – klarnet i Mateusz Kłek - trąbka.
  • III MIEJSCE - nie przyznano.



ROK SZKOLNY 2014/2015


  • I MIEJSCE - Julia Drożniak - flet.
  • II MIEJSCEAneta Nowak - flet.
  • III MIEJSCEKlaudia Odrzywołek - saksofon.



ROK SZKOLNY 2012/2013


  • I MIEJSCE - Julia Grela - saksofon.
  • II MIEJSCEPiotr Stachura - obój.
  • III MIEJSCEJulita Nowak - flet.
  • WYRÓŻNIENIA - Piotr Duda, Wiktor Wawrzeń.



ROK SZKOLNY 2011/2012


  • I MIEJSCE - Agnieszka Smagłowska - klarnet.
  • II MIEJSCEJustyna Duda - saksofon.
  • III MIEJSCEMichał Chlewicki - trąbka.
  • WYRÓŻNIENIAWeronika Curyło - obój, Szymon Madej - klarnet.



ROK SZKOLNY 2010/2011


  • I MIEJSCE - Zuzann Gugała - saksofon.
  • II MIEJSCEMonika Motyczyńska - klarnet.
  • III MIEJSCEMarcin Otręba - obój.
 

 

KONKURS NA MINIATURĘ MUZYCZNĄ
DLA KLAS PIERWSZYCH INSTRUMENTÓW DĘTYCH



ROK SZKOLNY 2011/2012


  • WYRÓŻNIENIAArtur Kozendra – flet, Jakub Ptak – obój, Justyna Zawisza – flet, Karolina Żuchowicz – saksofon, Dawid Kita – klarnet.



ROK SZKOLNY 2010/2011


  • WYRÓŻNIENIA - Sandra Chojnacka - trąbka, Justyna Duda - saksofon, Agnieszka Smagłowska - klarnet, Weronika Midro - obój.