|   mapa strony   |   kontakt   |

„Konsonans”

III KONKURS ZESPOŁÓW
INSTRUMENTÓW DĘTYCH DREWNIANYCH „KONSONANS”

8 maja 2019 r.

 

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że z powodu małej ilości zgłoszeń 
III Konkurs Zespołów Instrumentów Dętych Drewnianych „KONSONANS” w roku 2019 nie odbędzie się. 

Wpisowe zostanie zwrócone na konto.

 

Szanowni Państwo
Dyrektorzy Szkół Muzycznych I stopnia


w imieniu Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Michała Kleofasa Ogińskiego w Miechowie mam przyjemność zaprosić nauczycieli i uczniów klas instrumentów dętych drewnianych Państwa szkoły do udziału w III Konkursie Zespołów Instrumentów Dętych Drewnianych KONSONANS.

Konkurs odbędzie się dnia 8 maja 2019 roku w Miechowie w auli szkoły, a Koncert Laureatów będzie miał miejsce w sali Centrum Kultury i Sportu w Miechowie.

Współorganizatorem tegorocznej edycji Konkursu jest Stowarzyszenie Przyjaciół PSM I st. w Miechowie LEGATO. Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, Starosta Powiatu Miechowskiego Jacek Kobyłka oraz Burmistrz Gminy i Miasta Miechów Dariusz Marczewski. Patronat medialny objęła Gazeta Miechowska oraz Wieści Miechowskie. Konkurs odbędzie się dzięki wsparciu finansowemu Krakowskiego Banku Spółdzielczego.

Mając nadzieję na liczne Państwa przybycie wierzę, że III edycja Konkursu Zespołów Instrumentów Dętych Drewnianych KONSONANS stworzy okazję do kolejnych twórczych spotkań pedagogów, a prezentacja osiągnięć artystycznych młodych adeptów sztuki muzycznej dostarczy wszystkim wielu artystycznych wzruszeń i przyczyni się do popularyzowania gry zespołowej wśród uczniów i nauczycieli.


Z wyrazami szacunku,

Anna Macheta
Dyrektor PSM I st. im. M. K. Ogińskiego w Miechowie
 
 

Dokumenty do pobrania: