|   mapa strony   |   kontakt   |
Brak zainstalowanej wtyczki Adobe Flash Player!

Pobierz wtyczkę Adobe Flash Player

Rekrutacja

Szanowni Rodzice i Kandydaci

 

Rozpoczynamy okres rekrutacji do naszej szkoły. Jeżeli chcecie rozwijać swoje (swoich dzieci) talenty i zainteresowania muzyczne, my otworzymy Wam drzwi do świata muzyki. Zapraszamy kandydatów w wieku od 6 do 16 lat do przyłączenia się do naszej muzycznej rodziny. Oferujemy podróż pełną artystycznych przygód i niezapomnianych muzycznych przeżyć.

Nasza szkoła od 50 lat z powodzeniem kształci dzieci (w cyklu 6-letnim) i młodzież (w cyklu 4 letnim), rozwijając ich kompetencje gry na instrumentach na profesjonalnym poziomie. Uczniowie nasi biorą udział w wielu konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych, a także kontynuują naukę w szkołach muzycznych wyższych stopni, niejednokrotnie stając się sławnymi muzykami występującymi na wielu scenach w Polsce i za granicą.

Jeśli podobnie jak oni pragniecie realizować się artystycznie, weźcie udział w rekrutacji do naszej szkoły i rozpocznijcie razem z nami swoją przygodę z muzyką.
Powodzenia!

 

ZASADY REKRUTACJI:

  1. Złóż wniosek o przyjęcie do szkoły za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej w zakładce REKRUTACJA do dnia 31 maja 2020 r.
  2. Przygotuj zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do nauki w szkole muzycznej i dostarcz je do szkoły najpóźniej w dniu przesłuchania (brak zaświadczenia uniemożliwia przyjęcie).
  3. Weź udział w przesłuchaniu wstępnym w dniu 17 czerwca 2020 roku w godzinach 10.00 – 16.00.
  4. Możesz wziąć udział w kursach przygotowujących do przesłuchania wstępnego w dniach 15 – 16 czerwca – zapisy w sekretariacie szkoły pod nr tel. 41 383 16 30.
  5. Możesz także odwiedzić naszą szkołę podczas Dni Otwartych, których termin zostanie podany na naszej stronie internetowej. Dowiesz się jeszcze więcej na temat działalności szkoły, jeśli polubisz nasz profil na Facebooku.
  6. Zadzwoń pod podany powyżej numer, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji.

 

 

UWAGA!!!

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną w Polsce, termin przesłuchania wstępnego
oraz kursów przygotowujących może ulec zmianie.
Wszystkich zainteresowanych przyjęciem do naszej szkoły prosimy
o śledzenie informacji na naszej stronie internetowej w zakładce REKRUTACJA,
gdzie na bieżąco będą zamieszczane ewentualnie wprowadzane zmiany.